Nasze wartości

Jaki mamy cel:

Jesteśmy producentem systemów do powlekania dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Oferujemy szeroki wachlarz asortymentu gotowych systemów. Produkujemy na życzenie klientów odpowiedniki systemów innych firm, będących tańszymi zamiennikami o tym samym składzie. Produkujemy własne systemy do powlekania, oparte na własnych doświadczeniach w branży. Systemy te są dopasowane do potrzeb klienta pod wieloma względami. Nasze rozwiązania technologiczne są nowoczesne i zaspakajają potrzeby:

  • Marketingu i klienta pod względem estetycznym,
  • Potrzeb działu zakupów poprzez konkurencyjność cenową
  • Zaspokojenie potrzeb działów produkcyjnych oferując łatwe w użyciu systemy powlekające.

Nasze systemy do powlekania charakteryzują się lepszymi właściwościami technologicznymi. Pozwalają na skrócenie czasu powlekania, usprawnienie procesu mycia urządzeń, zmniejszenie obciążeń pomp perystaltycznych i dysz natryskowych, Zastosowanie pigmentów o wyższym stopniu rozdrobnienia zapewnia efektywniejsze krycie powierzchni rdzeni tabletek i łatwiejsze przygotowanie zawiesiny do powlekania.

Posiadamy rozwiązania, które eliminują barwniki azowe przez zastosowanie własnych innowacyjnych rozwiązań, dotyczących barwników w systemach powlekających, co zmniejsza ich toksyczność i poprawia bezpieczeństwo stosowania.